Titles you rated
Non-StopRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
Patema InvertedRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Born To SingRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5