Titles you rated
CapernaumRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5