Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0