Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
UgetsuRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Titicut FolliesRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
WesternRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
They Live by NightRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.5
The Filmmaker's HolidayRated ★ 2.0- Last Words: My Sister YokaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 0.5
Rio BravoRated ★ 3.0
ElioRated ★ 2.0
QueerRated ★ 2.5