Movies
Ratings
1127
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
Green NightRated ★ 1.5