Titles you rated
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 4.0