Movies
Ratings
146
Tears of the SunRated ★ 4.0
MementoRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0