Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
The MuleRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
CarnageRated ★ 4.5
KisaragiRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Ichi the KillerRated ★ 4.0
August UndergroundRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 4.0- The ButcherRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.5