Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Dream PalaceRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.0