Titles you rated
HitmanRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5