Titles you rated
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Radiant OfficeRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5