Titles you rated
The PianistRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
DoomsdayRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 2.0