Series
Ratings
35
Prison Break Season 4Rated ★ 1.0
LostRated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
LostRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.5