Movies
Ratings
138
Late AutumnRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5