Titles you rated
The FallRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5
SWITCHRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5