Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 4.0
- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ExterritorialRated ★ 3.0
Lost Bullet 3Rated ★ 3.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5