Titles you rated
Frozen IIRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.0
JaneRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0