Movies
Ratings
1206
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
BrickRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Until DawnRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 4.0