Titles you rated
The Bone CollectorRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 0.5
MetamorphosisRated ★ 0.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 1.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 1.5
Son of SaulRated ★ 3.5