Movies
Ratings
167
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
All the Long NightsRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Despicable Me 4Rated ★ 0.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ScrapperRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 5.0
Okiku and the WorldRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5