Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
Death at an Old MansionRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
After YangRated ★ 3.5
Operation MincemeatRated ★ 3.5
American GirlRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5