Series
Ratings
194
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0