Movies
Ratings
187
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
Inside ManRated ★ 4.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.0
The CallRated ★ 5.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 4.0