Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 4.5
Uncle SamshikRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5