Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Ushio and ToraRated ★ 3.0