Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 3.5
Chicken LittleRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
The Last Exorcism Part IIRated ★ 0.5
Rough CutRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0