Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0