Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0