Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Another EarthRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0