Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0