Movies
Ratings
50
Take the Money and RunRated ★ 5.0
High NoonRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 5.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Gunfight at the O.K. CorralRated ★ 4.0
Magnum ForceRated ★ 5.0- To Sir, With LoveRated ★ 4.0
DjangoRated ★ 4.0
Dirty HarryRated ★ 5.0
Rebel Without a CauseRated ★ 3.0
The French ConnectionRated ★ 5.0
Cross of IronRated ★ 5.0
For a Few Dollars MoreRated ★ 5.0
High Plains DrifterRated ★ 5.0
Love StoryRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 2.0