Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0