Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5