Movies
Ratings
320
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.0
PowderRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0