Movies
Ratings
654
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.0