Titles you rated
NARUTORated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5