Series
Ratings
48- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0
Planet EarthRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0