Movies
Ratings
447
RunRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
RetributionRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Gerald's GameRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0