Series
Ratings
26
BloodhoundsRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
My NameRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0