Movies
Ratings
116
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The MarvelsRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0