Titles you rated
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
- Kakegurui ××Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5