Movies
Ratings
341 Gone GirlRated ★ 4.0 Gone GirlRated ★ 4.0
 Doctor StrangeRated ★ 4.0 Doctor StrangeRated ★ 4.0
 FrankRated ★ 3.5 FrankRated ★ 3.5
 LoganRated ★ 3.5 LoganRated ★ 3.5
 Iron Man 2Rated ★ 4.0 Iron Man 2Rated ★ 4.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
 Moonrise KingdomRated ★ 3.5 Moonrise KingdomRated ★ 3.5
 New WorldRated ★ 4.5 New WorldRated ★ 4.5
 ZootopiaRated ★ 4.5 ZootopiaRated ★ 4.5
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
 Your Name.Rated ★ 5.0 Your Name.Rated ★ 5.0
 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
 The VillainessRated ★ 4.0 The VillainessRated ★ 4.0
 CocoRated ★ 5.0 CocoRated ★ 5.0
 MoanaRated ★ 5.0 MoanaRated ★ 5.0
 The Greatest ShowmanRated ★ 5.0 The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
 BoyhoodRated ★ 5.0 BoyhoodRated ★ 5.0
 AssassinationRated ★ 4.0 AssassinationRated ★ 4.0