Movies
Ratings
552
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
One-LineRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0