Titles you rated
VincenzoRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0