Series
Ratings
40
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Young Royals Season 2Rated ★ 5.0
Young Royals Season 1Rated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Love, VictorRated ★ 4.0
Love, VictorRated ★ 4.0
Love, VictorRated ★ 4.0
Sasaki and MiyanoRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0