Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Secret in Their EyesRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0