Titles you rated
DunkirkRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5