Titles you rated
6/45Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 5.0
A Year-end MedleyRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
Death BellRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 5.0