Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.5
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Busted! Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5