Titles you rated
- A Thunderstrike from Nowhere!Rated ★ 2.5
- UnforgettableRated ★ 3.5
- Basil and DaisyRated ★ 3.5
- Going My HomeRated ★ 3.0
- Saving a DragonflyRated ★ 2.5
Esper's LightRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0- VortexRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5- UndercurrentRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- Bside GirlRated ★ 2.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5- In SecretRated ★ 2.0
- Bleak dayRated ★ 1.0
- LessonRated ★ 3.0
- Su-yeonRated ★ 3.0